Senzuálne masáže

Tantrická masáž je jediná masáž, ktorá Vám dopraje nie len na tele ale aj na duši. Jedná sa o masáž, ktorá je zameraná na každý kúsok Vášho tela a pri tom nezabúda hlavne na Vašu dušu a teda na Vašu vnútornú sexuálnu energiu. Je to jediná masáž pri ktorej si oddýchne Vaša duša ako taká. Pri bežných masážach si možno oddýchnete a na chvíľku si uvoľníte ubolené telo, no krátko po masáži nastúpia naspäť ťaživé myšlienky, doľahnú starosti, ktoré sa jednoducho nedajú len tak akoby zahodiť za hlavu. A vy tak prídete na to, že ste opäť tam, kde ste boli, načerpaná energia alebo skôr forma úľavy pri obyčajnej masáži sa razom niekam vytratila a vy nemáte už z čoho čerpať novú. To sa Vám pri senzuálnej masáži nestane. Vyskúšajte senzuálnu masáž a sami sa presvedčte o jej blahodárnom pôžitku. Naše tantra masáže s Vami spravia zázraky a doslova sa stanete znovuzrodenými.

sexi dievča

Tantra masáže sú vhodné pre každú vekovú kategóriu a rovnako tak sú vhodné pre jednotlivcov aj pre páry. Tantra masáže prebiehajú v príjemných a útulných priestoroch nášho salóna, ktoré sú vybavené sprchou poprípade kúpeľňou a vy si tak pre touto tantra masážou môžete dopriať v pohodlí očistu rovnako tak ako pre samotnou masážou, tak aj po nej. Vami vybraná masérka sa Vám bude počas celého pobytu u nás venovať a všetko v salóne bude nastavené pre Váš oddych a pokoj.

uteráky a olejčeky

Senzuálne masáže vykonávajú v našom salóne výhradne profesionálky špeciálne školené v tejto oblasti, preto nie je dôvod na obavy ani na ostych. Tantrické masáže ponúkame vo viacerých programoch, preto je nutné si vopred vybrať, no máme tu aj špeciálnu ponuku pre pánov, a teda masáž lingamu. Jedná sa o masáž pri ktorej sa masérka sústredí výhradne na Vašu oblasť genitálií a teda penis, semenníky a samotná prostata. Nie je nutné sa obávať ako sme už spomínali ani sa ostýchať. Pamätajte, že tantra masérky sú profesionálky a sú tu pre Vás.