Milý priatelia som tu po pár dňoch nakoľko som mala hrozné dni od piatku ukrutnú bolesť v zuboch od piatku beriem antibiotika V penicilín nakoľko mi vôbec iný liek nezabral no des nespala som celú noc myslím piatok do rána do soboty doobeda som sa pokúšala volať zubnú pohotovosť Nitra ale tam nie je telefón des tak som pátranie zahájila po internete našla som aký si dispečing do nemocní v Nitre tá mi povedala že na pohotovosti nemajú telefón choré človek môže aj zdochnúť od bolestí beriem antibiotika každých šesť hodín denne no je to oštara od pondelka chodím k zubárke ale v pondelok ma nezobrala kvôli tomu že mala veľa ľudí tak si ma zapísala na včera na utorok dva dni človek len po lekároch katastrofa. Včera ho zub vyčistila a dala hojivú výplň a 20 euro len za zub fuč ešte ma čaká ďalšie trhanie a ošetrenie zubov.

láska pre mňa písanie

Ale poďme ďalej písanie ako biznis je fajn práca ale málo platená si myslím neviem ako vy Copywriter, Bloger ako získavate peniaze za svoje články ktoré krvopotne napíšete keby to tak bolo že by ja alebo vy písanie dostaneme adekvátne zaplatené to by bolo ale takzvaná Home Office práca z domu je tvrdý boj kvôli zárobkom keď uvádzajú na portáloch ponuky práce tak tam uvedú platovú ponuku za prácu niekedy až neskutočnú čo v skutku veľakrát nezakladá na pravde . Ja čo sa týka písania milujem písať dokážem tu byť hodiny mám aj knihu rozpísané knihy len nájsť také vydavateľstvo aby ste nezaplatil zase veľa za prácu lebo už sa nám ľudom čo sa týka cien točí hlava človek čo by mal minimálne 5 zamestnaní ale dobré platených aby dokázal normálne vyžiť. Ja čo som si kúpila včera urobila som radosť peknú červenú peňaženku, legíny a Vianočný los ale aspoň sa mi vrátila suma čo som dala za los 9 eur aspoň niečo ale človek by chcel vyhriať nejakú sumu peňazí tak skúša že sa na vás mňa usmeje šťastie mať tak knihu kúziel čo mali v rozprávke a zaklínadlo použiť.

biznis lásky k fotenie

Ja som taký človek pre všetko raz by som chcela byť spisovateľka autorka kníh no dúfam že sa to podarí čo tak byť raz slávna spisovateľka pod umeleckým menom človek síce má sny ale raz možno sa to splní ako sa hovorí že niekedy sadne šťastie aj na somára cítim to v kostiach taká predtucha. Včera by sa dalo super písať lebo bolo slnečné počasie ale des je des tak sa zamračilo že musím si svietiť USB kľúčom aby som ako tak videla písať horor . Biznis ako taký by sa dal realizovať vo veľa veciach čo by vás bavilo napĺňalo či už šitie, fotenie ale je to otázka peňazí ako zrealizovať teraz nejakú dobu ide relácia Jama levová súťažiaci sa prezentujú ako a s čím chcú podnikať všelijaké majú nápady od výmyslu sveta ale nie každého zoberú a dajú mu peniaze zaslúžená práca . Pekný zvyšok dňa prajem vám vidíme sa zajtra už ide moja vedomostná súťaž.