Radi si pochutnáte na dobrom jedle a chcete vyskúšať niečo nové a chutné, no tak, aby sa to zmestilo do vášho rodinného rozpočtu? Potom je denné menu reštaurácie Gurmánsky dvor u Oravca presne pre vás. Navyše aj s donáškou v rámci celej bratislavskej mestskej časti Ružinov. Doma či v kancelárii, denné menu od Oravca vás zachráni. Každý deň je pre vás pripravená ponuka dvoch výborných polievok a troch hlavných chodov. Na výber je vždy jeden vývar-slepačí, zeleninový či hovädzí a jedna polievka podľa dennej ponuky. Z bohatých možností vyberáme napríklad krémovú hráškovú s opekanými chlebovými kúskami, fazuľovú s klobáskou a pečivom, hrachovú či guľášovú.

guľášová polievka s pečivom

V sekcii hlavných jedál máte na výber až z troch možností. Vyskytujú sa tu nielen tradičné, no aj menej tradičné a zaujímavé moderné jedlá. Vyberať si môžete napríklad spomedzi fantastických furmanských halušiek s klobáskou a smotanou, zapekaného kuracieho mäsa so syrom a paradajkami, výbornej kôprovej omáčky s plátkami bravčového mäsa a knedľami či hovädzieho stroganov s prílohou. Pre milovníkov netradičnej kuchyne je v ponuke napríklad cviklové rizoto doplnené balkánskym syrom, kapsa z kuracieho mäsa plnená bryndzou a plátkami slaninky či kurací rezeň v pivnom cestíčku s prílohou a chutnou zeleninovou oblohou.

donáška jedla

Každý týždeň na vás čaká tiež pätica stálych jedál, ktoré nájdete v menu počas celého týždňa. Sú to jedlá, ktoré ulahodia každému a nebudete mať pri nich problém s výberom, aj keď vás z denného menu nič neoslovilo. Sú to napríklad klasické bryndzové halušky, kuracie či bravčové rezníky s prílohou a zeleninou, grilovaný Camembert s brusnicovou omáčkou, no aj obľúbený vyprážaný syr s hranolkami a tatárskou omáčkou či kečupom. Cena obeda aj s polievkou vás bude stáť od 6,20 do 6,90 eur podľa toho, ktorú kombináciu si vyberiete. Objednajte si svoje denné menu v Bratislave Ružinove aj s dovozom až k vašim dverám.