V každom prípade budete potrebovať dobrú radu. Nie všetci sme na tomto poli odborníkmi. Väčšinou sme boli zvyknutí na klasické žiarovky z dôb dávno minulých, ale tým už zvoní umieráčik. Potrebujeme moderný dizajnové osvetlenia, ktorý bude zlatou bodkou nášho interiéru. Funkčnosť hrá prím, ale aj životnosť a vzhľad sú nemenej dôležité. Dôležité je tiež poznať správne parametre lustra, ktorý nám poskytuje dostatok umelého slniečka.

lustr

Niekde nám stačí len tlmená lampička, ale inde potrebujeme vidieť na pracovnú plochu, aby sme si neublížili (napríklad v kuchyni) alebo dobre videli na prácu.
Veľmi zaujímavé sú prisadené svietidlá, ktorá nám ponúkajú ten správny základ, od ktorého sa môžeme odpichnúť. Vytvoríme si tak príjemné prostredie, ktoré nám zabezpečí dokonalé podmienky pre akúkoľvek činnosť. Pri výbere sa môžete riadiť nielen podľa dizajnu krytu, ale tiež rozdielnou intenzitou lúčov a možnosťou je smerovať.

Pozrieme sa na to viac detailne a ukážeme si jednotlivé riešenia.

· Chodby a schodiská
Môžeme vyberať si z elegantných krytov alebo zaoblených línií s bielou farbou, ktorá nás nebude rušiť. Ľahko zapadnú už do zariadeného interiéru. Vydávajú jemné žiarenie a vytvárajú tak príjemnú atmosféru. Zároveň si tak zaistíte bezpečný priechod chodbou bez akéhokoľvek zranenia. Pri prechode z tmy vás zároveň neoslní a nepodráždia vaše oči. Vyskúšajte aj spúšťacie čidlo, ktoré zvýšia komfort a priaznivo tak ovplyvníte úsporu energie.

lampy

· Obývacia izba a spálňa
Tu sa vám bude hodiť luster, ktorý vám poskytne zaujímavý dizajn. Môžete vyskúšať jemné aj výraznejšie línie, ktoré dajú priestoru úplne odlišný rozmer. Je potrebné si uvedomiť, že práve obývacia izba je miestom, kde sa stretávate s rodinou i priateľmi. Takže sa tu nebojte vyblázniť. Obľúbeným variantom sú aj bodové alebo reflektorové zdroje, ktoré navyše dávajú možnosť lepšie pracovať so smerom žiarenia. Veľmi kvalitnú ponuku nájdete aj tu: https://www.ledprodukt.sk/116-led-moduly-do-stropnych-svietidiel.
U nás si vyberie každý.