Nie každý má možnosť mať sex, kedykoľvek sa mu zachce. Možno opovrhujete dlhými zoznamovačkami s desiatkami a stovkami žien, len aby „k tomu“ konečne došlo. A ani to nie je vždy isté, všakže. Možno vás vzrušuje predstava ženy, ktorej profesiou a úlohou je starať sa o vaše túžby a zhýčkať vás ako nikto nikdy predtým. A možnože chcete vyskúšať čosi, na čo by vaša milovaná polovička nikdy nepristúpila. Je možné, že si hľadáte pôsob, ako by ste si okorenili partnerský život a povzdbudili sexualitu vašej partnerky. Alebo sa jednoducho len chcete konečne absolútne poddať a uvoľniť v uragáne vášne a intimity. Túžite dosiahnuť ono uspokojivé vyvrcholenie, ktoré vám dovolí aspoň na chvíľku zabudnúť na všetky starosti a strasti okolo, ktoré vás zožierajú každý deň. Dôvodov, prečo by ste chceli alebo možno túžili navštíviť sex privát je skutočne neúrekom.

eroticky

Na sex priváte je úžasné, že sa nepýtame. Vaše dôvody ostávajú vašimi, rovnako ako naše našimi. Toto docenia nielen naši zadaní zákazníci, ktorí nechcú svojim partnerkám ublížiť svojimi túžbami, ale aj naši nezadaní zákazníci – nikto vás neuvidí vchádzať či vychádzať z takzvaného „vykričaného domu“ alebo „bordelu“. Jednoducho „pôjdete na návštevu“ a nikto nemusí vedieť ku komu.

caka na vas

Ponúkame vám diskrétnosť a prvotriedne služby tých najnadržanejších a najnedočkavejších žien naprieč celým Slovenskom – od Bratislavy, cez Prievidzu, až k Poltáru, či Košiciam. DO našeho vyhľadávača stačí zadať lokalitu, ktorá vás zaujme a my vám vyhľadáme stovky krások čakajúcich len na vašu správu s inštrukciami.

Ako to chcete? Čo očakávate, ťo by ste chceli zažiť? Aké praktiky vás vzrušujú? Aké ženy sú „váš typ“? Toto všetko si určíte sami po dohode s našimi pracovníčkami. Rovnako ako miesto stretnutia. Vyberiete si pre vás najpríťažlivejšiu zo žien na fotografiách a kontaktujete ju – všeko ďalej je ž len na vás dvoch…