Dostať do priestoru dostatok svetla, ale najmä vhodný typ svietidla, to je niekedy celá veda. Dizajnéri interiérov to dokážu a ich nápady sú skutočne perfektné, výsledok ich práce je elegantné spojenie hry svetla a tieňov, čím dokážu interiér premeniť na originálny priestor s príjemnou svetelnou atmosférou. Mnohí z nás si pri tvorbe a výbere osvetlenia myslia, že z množstva ponúkaných typov osvetľovacích telies nie je problém vybrať si, ale pravda je taká, že čím širšia ponuka, tým ťažšie rozhodnutie. V prípade, že nie ste celkom presvedčení o tom, čo chcete v priestore dosiahnuť a aký typ svietidla chcete, treba sa poradiť s odborníkmi, lebo teória skúška-omyl vás môže stáť veľa peňazí a času. Stavte pro LED svietidlá a neoľutujete.

Osvetlenie kuchynskej linky je dizajnové

Kreatívneho ducha môžete prejaviť aj pri návrhu osvetlenia, LED svietidlá vám budú nápomocné. Sú vyrobené technológiou, ktorá je šetrná k vašej peňaženke, ale aj k životnému prostrediu, svietidlá sú výkonné, kvalitné, majú dlhú životnosť a navyše okrem troch odtieňov bieleho svetla sú k dispozícii aj farebné varianty. Zapadnú do každého priestoru a vytvoria požadovanú atmosféru.

Okrúhle svietidlá sú tiež zaujímavé

LED panely https://www.ledprodukt.sk/63-led-panely-stropne-svietidla patria k stáliciam a ich predchodcovia našli svoje uplatnenie v kuchyniach, izbách, ale aj väčších priestoroch, kanceláriách, halách, servisoch a podobne. LED panely sa vyrábajú v slim konštrukčnej forme, teda tenké, takže znížený strop o 10cm bude na ich inštaláciu ideálny. Jednoducho sa uchytia pomocou klipov na bočných stranách. Každý z nich má uhol svietenia150°, vybavený je čipom SMD2835, dokáže verne zobraziť farbu osvetľovaných telies a majú predĺženú záruku na 3 roky. Tri odtiene bielej farby svetla, neutrálna, teplá a studená dávajú možnosti výberu a inštalácia do rôznych priestorov, výkonmi majú nahradiť žiarovky so 40W, 90W a 120W výkonom. Panely sa vyrábajú v hranatom tvare alebo v tvare kruhu, v hliníkovom ráme v bielej alebo čiernej či striebornej farbe. Sú vhodným spestrením každého interiéru, kde potrebujete dosiahnuť určitý svetelný výkon a zároveň splniť aj dizajnové požiadavky.