V živote musí existovať určitá rovnováha, jedine vtedy budeme cítiť aj vyrovnanosť v sebe samých. Súvisí to s veľa vecami, ale spomeňme aspoň tie najzákladnejšie. Nie je to rovnováha, ak si človek len neustále užíva a oddychuje a nevyvíja žiadnu snahu či aktivitu, no takisto nie je rovnováha, ak sa stále o niečo snaží a zabúda pritom myslieť na svoje blaho. Je ideál, ak sa tieto veci kombinujú. Skrátka ak si človek dopraje ten zaslúžený dezert. Nemal by zabúdať popri práci a povinnostiach sa aj odmeniť a plnohodnotne zrelaxovať.

masáž, žena

Každý človek má v sebe životnú silu a určité životné esencie. A možno to niekoho prekvapí, dôležitou životnou esenciou každého z nás je sexuálna energia. Nie, nemusíme si pod tým predstaviť len sex v posteli alebo nejaké porno… ten jej význam je pre každého z nás bohatší. Skrátka ak jej venujeme pozornosť a ak sa s ňou pracuje, prináša nášmu telu a našim myšlienkam pozitívne účinky. Príjemné uvoľnenie a načerpanie nových síl… o tomto sú vlastne príjemné senzuálne masáže a tantra massage bratislava https://bratislavatantra.sk/en/programs-and-prices/.

Tantrická masáž totiž zaobchádza so sexuálnou energiou a „tvaruje“ ju do formy, aby človeku priniesla dokonalé uvoľnenie a kvalitné pôžitky aj bez toho, aby sme v spojitosti so sexualitou museli vravieť o pohlavnom styku. Celé je to o senzuálnych dotykoch.

ruky, masáž

Práve preto sú tieto masáže poskytované ako služby. Legálne, verejne dostupné služby s relaxačnou charakteristikou. Napríklad v Bratislave nájdete dostupný salón, ktorý sa špecializuje práve na tento druh masáže. Tá je doporučená naozaj všetkým dospelým ľuďom, čo skrátka hľadajú uvoľnenie a príjemné relaxačné pôžitky. O žiadnom sexe zafo či podobných veciach tu nevravíme.

  • Počas návštevy tantrického salóna ešte pred začatím masáže stretávame s úvodným kúpeľom a rituálom namaste.