Moja žena otehotnela s iným mužom a myslí si, že o tom neviem. S manželkou sme spolu viac-menej 5 rokov. Stretol som ju v práci, bola vedúca a ja som bol jedným z kuchárov pracujúcich v zadnej kuchyni. Mal som podozrenie. Keď sme mali nášho syna, rozhodli sme sa, že bude najlepšie, keď zostanem doma, zatiaľ čo ona pracovala, pretože zarobila oveľa viac peňazí ako ja, pretože bola generálnou riaditeľkou. Najskôr začala hovoriť veci, ako že musí chodiť na pracovné večierky, pretože je to povinné, inak ju vyhodí alebo sa musí zdržiavať v práci, pretože ľudia niekoho odvolali a bolo rušno. Jedného dňa mi prišla veľmi koketná a prehovorila ma, aby som s ňou mal sex.

s

Keď sa teraz pozriem späť, myslím, že v tejto chvíli už bola tehotná a chcela, aby to vyzeralo, že otehotnela so mnou. Samozrejme ako každý muž by som neodolal. Asi po mesiaci mi hovorila, že je tehotná, bol som v pohode, prečo nie. Keď došlo na narodenie nášho druhého syna, všimol som si, že asi po roku nevyzeral ako ja ani moja žena. Sme obaja bielej pleti, mám blond vlasy a hnedé oči, a moja manželka je skoro rovnaká. Ten chlapec, čím viac rástol, mal naozaj tmavé mexické vlasy a vyzeral ako jeden z chlapíkov, ktoré by ste videli z mexickej revolúcie s veľkými starými fúzmi…

s

Myslím tým, že keď hovorím Mexičan, vyzeral ako typický mexičan. Premýšľam o tom, že si nechám urobiť test DNA a opustím, pretože nie je možné, aby to bolo moje dieťa. Ak sa dozviem, že dieťa nie je moje ale iného muža a naplní sa moje podozrenie, budem naozaj veľmi sklamaný. Lenže tak nejako tuším, že to bohužiaľ moje dieťa nie je. Neviem, prečo ma manželka ťahá za nos, .. hrozne ma to mrzí. Nikdy som si nemyslel, že by bola moja manželka schopná niečoho takého, ako je podvádzanie a nevera. Neviem, ako zareagujem na to, keď sa moje podozrenie potvrdí, ale asi budem veľmi nešťastný.