Spoločnosť LMmont pre Vás prináša mnoho riešení pre Váš projekt. Moderné prevedenie, dizajn ale aj kvalita. To všetko nájdete v našej ponuke. LMmont Vám ponúka okná, brány, hliníkové systémy, rôzne najmodernejšie realizácie zo skla, hliníkové pergoly a ešte mnoho iného. Len zlomok ponúkaného sortimentu sa zmestí na túto stránku, preto neváhajte a kontaktujte nás nech už máte akékoľvek otázky. Radi Vám ich zodpovieme a nájdeme spoločné riešenie Vašich požiadaviek.

nerez kotúč

V poslednej dobe je vysoký dopyt po nerezových výrobkoch. Koniec koncov, jedná sa o vysoko kvalitný materiál, ktorý poskytuje takmer bez údržbovú funkčnosť po niekoľko desaťročí. Práve preto sa nie je čomu čudovať, že produkty vyrobené z nereze sú častokrát vyberané spomedzi iných ostatných materiálov. Inak to nie je ani pri nerezových zábradliach. Tieto nerezové zábradlia na balkón a cena je pomer, ktorý ocení nejeden klient. Samozrejme, hovoríme tu o skutočne pravej nereze, nie nejakej lacnej napodobenine. Tieto nerezové zábradlia, pri dodržaní pôvodného stavu, vydržia, dá sa povedať, na celý život. Preto sú nadmieru obľúbené u spotrebiteľov, ktorý si tieto nevedia vynachváliť už aj z hľadiska ich údržby. Tá spočíva v občasnom utretí prachu či iných nečistôt zachytených z okolia. Tieto nerezové zábradlia plnia svoju funkčnosť na 100% a vy tak získate skutočne nadčasový a moderný prvok pre Váš balkón, terasu či iný priestor.

sklenená výplň

Nerezové zábradlie si môžete vyberať s viacerými možnosťami ich výplne. Kde pri jednej z možností je v ponuke výplň nerezového zábradlia sklom, ktoré si môžete zvoliť buď číre, mliečne ale aj podľa výberu iných ponúkaných prevedení, zasa pri druhej možnosti je v ponuke vyplnenie nerezového zábradlia takzvanými lankami. Či už sa rozhodnete tak, alebo onak, verte že s pomocou nerezového zábradlia zvolíte najlepšiu alternatívu zábradlia pre Váš balkón, či terasu.