Iste sa vám už stalo, že ste potrebovali niečo bezpečne prepraviť uložiť či uskladniť. Radi by sme vám v tomto článku predstavili ako jednu zo zaujímavých a moderných možností plastové prepravky s vekom. Ako reprezentatívny príklad si vezmeme prepravky od spoločnosti Scholler Allibert. Plastové prepravky s vekom sú ideálnym riešením pre bezpečné uskladnenie a prepravu tovarov. Keďže sú vyrobené z kvalitných plastových materiálov ako polyetylén a polypropylén. Vďaka týmto materiálom sú plastové prepravky pevné a odolné, termo a fotostabilné, majú vysokú nosnosť, a jednoduchú údržbu. Sú vyrobené tak aby boli čo najkompatibilnejšie s automatizovanými procesmi.

plastová prepravka s vekom vnútro

Táto vlastnosť ich robí vhodnými aj pre poľnohospodárstvo, potravinársky a nápojový priemysel. Ďalšou z ich výhod je recyklovateľnosť na konci životnosti. Vzhľadom k tomu, že je možné ich využívať s vekom aj bez veka chránia uložené predmety pred kontamináciou či znečistením prachom pri manipulácií pri výrobnom procese, pred poškodením pri preprave. Čo ich činí veľmi vhodným na uskladnenie dielov a súčiastok v priemyselnej a automobilovej výrobe.

prepravka s vekom

Plastové prepravky sú vyrábané v rôznych rozmeroch, veľkostiach a farbách a sú kompatibilné so štandardizovanými rozmermi plastových paliet. Táto variabilita umožňuje ich flexibilné a pritom veľmi bezpečné stohovanie v horizontálnom aj vertikálnom smere keďže sú bezpečne uzatvárateľné vekom a tým výrazne šetria priestor.

Záverom teda úž len možno konštatovať, že plastové nádoby s vekom majú veľmi širokú paletu využitia či už v komerčnom alebo súkromnom sektore. Vďaka ich vlastnostiam sú odolné a ľahko udržiavateľné, na konci životnosti recyklovateľné a preto aj šetrné k životnému prostrediu. Pri rôznorodosti a kompatibilite rozmerov a veľkostí sú dobre skladovateľné a šetria priestorom.