Na promodarčeky.sk nájdete atraktívne doplnky pre svoj outfit v podobe šnúrok na krk. Šnúrky na krk v našej ponuke nájdete v rôznych farebných prevedeniach. Tie si samozrejme môžete nechať potlačiť svojím menom, logom ale aj iným motívom. Na šnúrky na krk si môžete upevniť kľúče, zamestnanecké karty ale aj smartfón. So šnúrkami na krk už nikdy nezabudnete svoju zamestnaneckú kartu do práce alebo nestratíte kľúče. Keď už hovoríme o stratách, môžeme spomenúť neustále strácanie kľúčov od bytu či domu vašich ratolestí. Pomocou šnúrok na krk sa tomuto vyhnete ľahko a hravo.

kľúče od domu

Krásne farebné a pestré šnúrky na krk potešia každé dieťa a bude ich rado nosiť. Ako nestratí dieťa hlavu, tak nestratí ani šnúrku s kľúčom, ktorý bude mať s pomocou tejto,,kľúčenky,, vždy pri sebe.Vy sa tak môžete tešiť a môžete byť spokojní, že vaše dieťa už kľúče len tak ľahko nestratí. Ak ste si týmto mnohí spomenuli na dobu svojho detstva, kedy ste chodili s rôznymi šnúrkami na krku na ktorých ste mali zavesený kľúč, tak je to práve to, čo nás inšpirovalo k dnešným, ale už v modernom prevedení, šnúrkam na krk. Nie darmo raz, všetko staré sa vracia a je opäť ako nové.

kľúče vstup

Šnúrky na krk https://www.promodarceky.sk/kategorie/reklamne-predmety/klucenky/klucenky-na-krk/ sú vyrábané vo viacerých materiáloch. Nájdete tu polyesterové šnúrky s kovovou karabínou a odnímateľnou prackou ale taktiež tu nájdete aj 100% bavlnené šnúrky, taktiež vybavené kovovou karabínou. V neposlednom rade spomenieme taktiež šnúrky na krk s obalom na karty k smartfónu. Silikónové puzdro na kartu so šnúrkou a držiakom na smartfón, aby ste svoj telefón mali vždy po ruke. Napríklad pri variante šnúrky na krk WEAVE nájdete priestor na svoju potlač. S výberom potlače vám veľmi radi poradíme. Šnúrky na krk sú v krásnych farebných prevedeniach. Nájdete tu bohatý farebný výber týchto šnúrok či už sa jedná o červenú, oranžovú, tmavo modrú, svetlo modrú, bielu ale aj čiernu a mnoho iných. Výber je len na vás.