Vo všeobecnosti je u nás zakorenená predstava, že sex ponuky súvisia iba s poskytovaním plateného sexu pre mužov, ktorí o to prejavia záujem. Určite je pravdou, že väčšina služieb sex privátov je zameraná práve na túto ponuku, no existujú aj iné služby, ktoré vám dnes dievčatá na sex privátoch dokážu poskytnúť. A to na veľmi vysokej úrovni.

sexi

Erotické masáže.

Mnoho mužov už aj dnes využíva širokú ponuku rôznych erotických masáží, ktoré ženy na sex privátoch ponúkajú. A to máme na mysli skutočné vyškolené profesionálne masérky, ktoré sa venujú týmto masážam dlhodobo. Takúto masáž si môžete objednať aj u vás doma, samozrejme po telefonickej dohode s vybranou masérkou a vybranou masážou. Všetky dievčatá uvádzajú na svojich profiloch aj cenník týchto masáží, takže viete dopredu, koľko vás to bude stáť. Ak preferujete návštevu sex privátu, kde vám ponúknu vašu masáž, bude vás to stáť o dosť menej peňazí, pretože odpadajú náklady na cestu k vám. Ak môžeme poradiť, rozhodnite sa radšej pre návštevu masérky na sex priváte, kde má daná dáma väčší pocit súkromia a všetky potrebné pomôcky.

sexi

Exkluzívne spoločníčky.

Už čoraz viac mužov využíva služby sex privátov nielen na sexuálne potešenie, ale často sú dievčatá najímané ako spoločníčky na rôzne spoločenské akcie. Ak máte v pláne návštevu svadby kamaráta alebo rodinného príslušníka, môžete na svojich známych zapôsobiť exkluzívnou spoločníčkou, ktorú vám budú všetci – mužské pohlavie určite – závidieť. S dievčaťom na sex priváte, ktoré ponúka podobné služby si dohodnete čas poskytovaných služieb a ich cenu. A vôbec nie je vylúčené, že v noci na hotelovej izbe môžete využiť aj iné služby. Všetko závisí iba od vašej dohody s dámou, ktorú ste si vybrali na stránkach sex privátu, a ktorá vám dokáže na vysokej úrovni spríjemniť vaše služobné cesty alebo rôzne spoločenské akcie.