Počuli ste už o masážach prostaty, ale doteraz ste nemali to šťastie ju osobne vyskúšať? A nemáte predstavu o tom, čo to obnáša? Potom by ste si mohli aspoň pre predstavu priblížiť túto procedúru zakúpením análneho dilda s výrastkom, ktorý prostatu jemne masíruje. Erotické pomôcky sú samozrejme účinné a vy si aspoň otestujete, ako na vás masírovanie prostaty pôsobí, a potom by ste mohli skúsiť skutočný masérsky úkon, ktorý vám bude vykonávať krásna masérka.

krásne dievča

Rozdiel bude najmä v tom, že masérka je živé dievča, a že vám k tomuto aktu prispeje aj svojou energiou a šikovnosťou. Žiadne dildo vám totiž nedokáže priniesť to, čo nežná ženská rúčka. Je to, ako by ste chceli porovnávať milovanie s vašou priateľkou a s umelou silikónovou vagínou.

dievča na masážach

Darujte masáž prostaty priateľom masáž prostaty môže byť vhodnou príležitosťou na obdarovanie vášho kamaráta, ktorý napríklad oslavuje narodeniny. K narodeninám sa občas daruje dámsky striptíz, avšak to je zážitok iba zrakový, a ten sa nemôže vyrovnať ženským dotykom. Nie je nad to, nechať sa rozmaznávať dievčenskou dlaňou. Masáž prostaty potom môže byť niečím, čo dotyčný obdarovaný jedinec rozhodne nečakal, a pokiaľ je to pre neho niečo nové, môže byť príjemne prekvapený, podobne ako vy. Takýto darček potom môže byť úžasnou spomienkou na celý zvyšok života.

Spojte masáž prostaty s nuru masážou – ak si chcete naozaj užiť veľkú rozkoš, potom si doprajte k masáži prostaty aj celotelovú nuru masáž. Dievča sa vás bude dotýkať takmer celou plochou svojho tela a takáto telesná blízkosť potom dokáže navodiť aj veľmi silné sexuálne vzrušenie. Pamätajte, že čím bližšie je voči vám masérka a čím väčšou plochou tela sa vás bude dotýkať, tým väčšiu rozkoš z telesnej a energetickej blízkosti budete mať. Preto sú tiež nuru masáže často prirovnávané k partnerskému sexu, aj keď pri nich nedochádza k penetrácii vagíny a pohlavnému styku.