Najnovšie trendy v pásikavých svetroch

Najnovšie trendy sa posúvajú smerom k viac farebným a hravejším variantom. Pásiky už dávno nie sú len čiernobiele, ale objavujú sa aj v kombináciách rôznych farieb ako sú modrá, červená, žltá či zelená. Tento druh svetrov je výborným spôsobom ako oživiť šatník a pridať mu viac individuality. Trendy v pásikavých svetroch sú taktiež ovplyvnené aj strihom, ktorý sa mení od klasických plochých pásikov až po zaujímavé geometrické vzory.

Okrem farebných variácií sa tiež objavujú nové materiály, z ktorých sú pásikavé svetre vyrobené. Často sa stretávame s kombináciou príjemného a teplého materiálu ako je vlna  so zmesou elastických vlákien, čo zabezpečuje pohodlné nosenie a dokonalé sedenie. Nové trendy v materiáloch prinášajú aj možnosť výberu medzi jemnejšími priadzami alebo hrubším zväzkom vlákien.

Pásikavé svetre sa stávajú stále viac populárnymi aj medzi celebritami a influencermi, na sociálnych sieťach sa môžeme stretnúť s viacerými outfit postami na nápady na kombinovanie.

pásikavé pulóvre

Nápady ako kombinovať pásikavé svetre

Nápady na kombinácie môžu byť pre niektorých ľudí trochu zložité, pretože sa môže zdať, že takéto svetre sú veľmi výrazné a nápadné. No v skutočnosti môžu byť veľmi štýlové a elegantné, ak sa správne skombinujú s ostatnými kúskami oblečenia. Jedným zo spôsobov, ako nosiť pásikavý sveter, je s jednoduchými džínsami a topánkami v neutrálnych farbách. Týmto spôsobom sa sveter stane centrom pozornosti a zvyšok outfitu bude ho len podporovať.

pasikavý sveter

Ďalšou možnosťou je kombinovať pásikavý sveter so štýlovou sukňou alebo nohavicami. V tomto prípade je dôležité dbať na farebný kontrast medzi svetrom a spodnou časťou oblečenia. Ak je sveter farebne výrazný, odporúča sa zvoliť neutrálne farby na spodné oblečenie a naopak.

Pásikavý sveter môže byť tiež ideálnym doplnkom k športovejšiemu outfitu. Môžete ho nosiť s tréningovými nohavicami a teniskami pre pohodlný a štýlový vzhľad. Ak chcete outfit ešte viac zvýrazniť, môžete si k svetru pridať farebný šál alebo doplnky.