Odblokujte problémy z detstva

Sexuálne tabu – najviac sexuálnych tabu pochytíme v detstve, hovorí sa tomu „dedičný hriech“, rodičia nás niekedy doslova kŕmia nezmyslami, ďalšie nezmysly sa dozvedáme v škole, a sme z toho potom zúfalí a na základe toho sa tiež mnohokrát dopustíme nejakého nepekného či dokonca trestného činu. V oblasti sexuality sa nachádza najviac osobných blokov a traumy, a ak chceme spokojne žiť a mať vedľa seba milujúcu partnerku, mali by sme na sebe zapracovať. Erotická masáž nám v tom môže byť výrazným spôsobom nápomocná.

lávové kamene

Nie ste vôbec škaredí – tiež sa domnievate, že nie ste práve Alain Delon, Arnold Schwarzenegger alebo Leonardo di Caprio, takže nemáte čím ženu očariť? Lenže ženy netúžia vidieť žiadneho dvojníka Alaina Delona, ale jedinečnú osobnosť. Neopakovateľnú. Hovorí sa, že žiadna žena nie je škaredá, a to isté platí aj pre mužov – užívajte si toho, že nikto nie je taký ako vy, neexistuje žiadny váš duplikát, a to je na vzťahoch so ženami to najkrajšie. Erotická masáž https://magictantra.sk/ vám pomôže zbaviť sa týchto nezmyslov, ktoré trápia myseľ mnohých mužov, mimochodom aj veľmi, ale veľmi atraktívnych a žiadaných.

erotická masáž

Váš penis je úplne normálny – niektorí muži sa úplne zbytočne trápia veľkosťou svojho penisu. Na veľkosti po prvé nezáleží, a za druhé abnormálne malý penis je veľmi vzácny jav. Drvivá väčšina mužov má penis normálneho priemeru aj dĺžky, tak to neriešte. Ženám imponuje najmä vaša charizma, duchovné vlastnosti a schopnosti, a aj závažnejšie telesné defekty múdre ženy prehliadnu a nepovažujú ich za podstatné.

Striekanie spermií je prirodzené a dokonca zdravé – chcete mať zdravú prostatu? Potom ju precvičujte a denne zaťažujte – takto by sa k vám prihováral skúsený terapeut, ktorý si uvedomuje, že s prostatou je to podobné, ako so svalovým tkanivom. Pokiaľ nebudete precvičovať svaly, zakrpatia a ochabnú. Prostata tiež potrebuje vyťažiť a využívať, a striekanie semena je preto úplne prirodzený jav. Na erotickej masáži si to môžete overiť, pretože je s týmto javom spojený rad veľmi príjemných pocitov.