Móda je hlavnou témou všetkých žien,  nielen ktoré poznám. My ženy sa veľmi ľúbime obliekať do rôznych štýlov odevov a outfitov. Aké oblečenie preferujete práve vy? Jednoduché,  praktické alebo elegantné?

pekná žena

Športové oblečenie

Oblečenie športové je vhodné na každodenné nosenie. Cítite sa v ňom veľmi pohodlne a komfortne. Navyše je aj veľmi praktické. Športové oblečenie je vyrobené väčšinou z ľahkých bavlnených materiálov, ale aj z elastanu. Aby ste sa vo svojom oblečení cítili príjemne, musí byť trochu poddajné. Medzi športové oblečenie na každý deň sa považujú tričká s krátkym rukávom, tričká s dlhým rukávom, rifľové nohavice, šortky. Ako obuv sú najvhodnejšie pohodlné tenisky. Aj k športovému oblečeniu sú vhodné doplnky. Medzi čoraz obľúbenejším doplnkom na prechádzku do mesta, či do parku je práve ruksak. Budete ho mať na chrbte a vaše ruky budú voľné na rôzne činnosti počas vášho dňa.

 

Pracovné oblečenie

Niektoré druhy profesií si vyžadujú špeciálne oblečenie. V bankách alebo poisťovniach zamestnankyne nosia zvyčajne šatstvo, ktoré majú predpísané. Ak nemajú predpísané oblečenie, najčastejším kúskom do práce je biela blúzka zvolená so sukňou, či elegantnejšími nohavicami. Ženy nosia skôr lodičky, ako pohodlné topánky. Iné zamestnania si vyžadujú napríklad montérky. Montérky používajú väčšinou muži pri prácach, ako murári, stavbári, elektrikári a pracovníci v priemyselných parkoch. Montérky sú vyrobené z pevnejšieho a hrubšieho materiálu, ktorý sa len tak nezničí. Sú vynikajúcou voľbou na prácu pre mužov.

 

módny doplnok

 

Spoločenské oblečenie

Na spoločenskú udalosť si určite vyberte elegantné spoločenské šaty. V dnešnej dobe existujú šaty v rôznych dĺžkach, a to mini, midi a maxi dĺžke. Ak idete na ples, určite zvoľte lodičky a listovú kabelku. Svoje šaty doplňte pekným účesom.