Dostatok tekutín priaznivo pôsobí na naše zdravie a pohodu. Nie je to žiadna veda a nestojí nás to takmer nič. Stačí totiž, aby sme pili našu pitnú vodu z vodovodného kohútika. Ak ste sa teraz zatvárili znechutene a predstava vašej vody vám nepríde ako lákavý nápoj, možno je chyba v kvalite vašej vody. Nič nie je stratené. Vodu môžete veľmi rýchlo upraviť tak, aby bola kvalitnejšia a chutnejšia. Obľúbeným pomocníkom na riešenie problému s nekvalitnou vodou z vodovodného kohútika sú filtre na vodu do domácnosti, ktoré vám ponúka obľúbený e-shop VODASERVIS. Nájdete u nich širokú ponuku filtrov na úpravu vody pre rôzne účely. Veľmi obľúbený je vodný filter Antibacterial.

vodovodný kohutík

Ten sa postará o účinnú dezinfekciu vody pre celú rodinu. Môžete tak byť spokojní s tým, že vašim najmilším ponúkate zdravú a nezávadnú vodu. Nekvalitná voda na nás negatívne pôsobí nielen vtedy, keď ju pijeme, ale dokonca aj vtedy, keď sa sprchujeme. Práve preto boli vyvinuté úžasné filtre na sprchovú vodu Aroma. Ako už z názvu vyplýva, má príjemnú arómu. Dodáva do vody vitamín C, čo prospieva vlasom, ale aj pokožke. Nemusíte sa obávať zložitej montáže, je to úplne jednoduché. Cena tohto filtru je 24€ a tak za dostupnú cenu môžete povýšiť vaše sprchovanie sa na plnohodnotný relax.

sprcha

Ak máte tvrdú vodu, pravdepodobne pravidelne nakupujete produkty na odstraňovanie vodného kameňa. Ušetrite si tieto náklady vďaka použitiu práčkového filtra AntiCalc Maxi len za 13€. Výhoda tohto filtru spočíva aj v tom, že je možné ho opakovane dopĺňať, čo ešte viac zníži náklady na úpravu vody do práčky. Ďalším obľúbeným filtrom je neutralizačný filter na kotol, ktorý účinne chráni kanalizáciu pred hrdzavením. Pozývame vás do e-shopu VODASERVIS, kde si môžete vyberať z veľkého množstva efektívne pôsobiacich produktov určených na rôzne druhy úpravy vody.