Aj vy ste už uvažovali, ako si ešte viacej zlepšiť prostredie doma, ako ho zmodernizovať alebo skrášliť, prípadne aké rôzne „wow“ efekty pridať? Možno ste na niečo prišli a možno vôbec nie, no neklaďte si vôbec žiadne hranice v úvahách a kreativite. Prečo nemať napríklad nejaký dizajnový prvok zo skla? Ako presne by to vyzeralo? Všetko záleží na tom, aký veľký máte svoj obytný priestor, či ide o byt alebo rodinný dom, prípadne môžete uvažovať aj o firemných priestoroch, nakoniec, prečo nie? Od toho sa môže odvíjať aj naša kreativita. Rozhodne však v každom priestore môžeme veľmi pohodlne pridať nejaký ten prvok skla.

sklenená zástena

Či už ide o ultra modernú sklenenú kuchynskú dosku, možno aj s obkladom, ktorá prináša obrovské možnosti v dizajnovom prevedení vzorov, obrazov a podobne, alebo o jednoduchú sklenenú zástenu, to už je na možnostiach vášho priestoru a vašom vkuse, prípadne kreativite dizajnéra. Rozhodne však, sklenena zastena sa dá aplikovať takmer všade. Vytvára skvelý dojem, luxusný moderný vzhľad, praktické presvetlenie priestoru. Zástenou môžete napríklad veľmi efektne priestor rozdeliť, prípadne oddeliť len jeho časť, kde vytvoríte zvláštnu útulnú časť priestoru, do ktorej napriek všetkému bude prenikať svetlo.

interiér

Nemusíte sa báť, dnes sa používa bezpečné spevnené sklo, ktoré sa len tak ľahko nepoškodí. Navyše nemusí byť úplne číre, dá sa aplikovať aj s matnými časťami, alebo nejakou potlačou, či pekným pieskovaním. Zástena vám môže takto zútulniť priestor a môžete si ju nechať namontovať od vrchu až v podlahe. Okrem toho sa sklenené zásteny často používajú aj v kúpeľni. Kúpeľňa tak dostáva luxusný a moderný nádych. Stačí len pár kúskov kvalitného skla a úplne zmení váš priestor na nepoznanie. Stojí to za zváženie, však? Veď za nezáväznú konzultáciu a kalkuláciu nič nedáte!