Tesné džínsy boli v poslednom období veľmi trendové, ich hviezda však trocha vybledla, lebo do popredia sa dostali pohodlnejšie široké strihy, no svoje favoritky majú stále, tie sa ich len tak ľahko nevzdajú. A ani nemusia, keďže móda je tolerantná a nosiť môžeme všetko, čo sa nám páči. Obtiahnuté strihy nohavíc sú síce dosť náročné na dokonalosť postavy, dnešné mladé ženy či dievčatá sa tým až tak veľmi netrápia a ak sa im tento štýl páči, tak sa do nich oblečú a neriešia kilá navyše či neforemnosť postavy. Nie je to však správne a v niektorých prípadoch sa musí aj okolie cítiť nepríjemne, keď stretne ženu, ktorá pri ich obliekaní stratila súdnosť.

\'Vysoký

Móda a odievanie je aj prejavom nášho štýlu, ale nemal https://www.hlavnespravy.sk/preco-titanic-nemal-nikdy-vyplavat/240491 by nikoho urážať. Trendové kúsky nie sú pre každého, ohľad treba brať na vek, typ postavy či príležitosť, kam sa obliekame. Džínsy sú síce nesmrteľné, ale tiež vytvárajú obraz o nás a našej podstate. BIG STAR je poľská odevná značka, známe aj na Slovensku, ponúkajúca mnohé kúsky do šatníka, medzi nimi aj džínsy.

Pre ženy sú slim fit džínsy akousi druhou kožou, ak sú ušité z príjemného a elastického materiálu, tak nebránia ani v pohybe a pri správnom strihu môžu aj pridať niekoľko centimetrov na výške nositeľky. S vysokým pásom bude postava pôsobiť štíhlejšie a nohy dlhšie, k tomu jeans slim fit tmavší odtieň látky a vysoké podpätky a modelka je na svete. Eshop značky však ponúka oveľa viac farebných aj strihových druhov džínsov, s prešívaním, s prestrihmi a podobne.

Obratnosť a pohodlie aj v úzkom strihu

Na to, čo uvádzajú trendy sezóny, môžeme prihliadať, obliekať si však treba to, čo nám pristane a v čom sa budeme cítiť pohodlne a hlavne budeme to my. Ak sa cítime nesvoje v tesných materiáloch, tak treba zvoliť širší strih, ktorý je o niečo komfortnejší a dokáže aj čo-to zamaskovať. Farba takisto hraje dôležitú rolu pri výbere nohavíc, svetlejším odtieňom môžeme trocha „nabrať“, naopak tmavá modrá alebo čierna sú ideálne na zoštíhlenie postavy.