Patríte k tým, ktorí vykonávajú prácu vašich snov? Určite ste preto museli niečo urobiť, aby ste premenili váš sen na realitu. Mnohokrát je to vystúpenie z komfortnej zóny, čo znamená opustenie starých vychodených koľají, ktoré prinášajú určité istoty, ale už neprinášajú dostatočné naplnenie.

Patríme k tým, ktorí pomáhajú začínajúcim podnikateľom po účtovnej a daňovej stránke, navyše poskytujeme poradenstvo v mnohých ohľadoch v danej oblasti. S nami sa nemusíte obávať, že o vaše podnikanie prídete, že nebudete vedieť, ako postupovať. Poskytujeme cenné rady, ktoré pomôžu naštartovať aj podnikanie, ktoré je na pokraji krachu.

podnikanie z domu

V našich službách nájdete aj pomoc so zriadením spoločnosti, čo vám umožní kúpiť si už hotovú spoločnosť s vami určeným názvom, sídlom a predmetom alebo predmetmi podnikania a v priebehu niekoľkých dní naštartovať váš biznis. Vy nám dodáte potrebný materiál a my za vás vykonáme všetko potrebné, aby sme dopomohli rýchlemu a úspešnému štartu do novej sféry životy, ktorým podnikanie určite je.

Vybavíme za vás dokumenty, ktoré sú nevyhnutné z hľadiska platnej legislatívy v našej krajine. Spoločnosti s označením ready made sú už predpripravené k predaju, preto ich máte k dispozícii aj v priebehu niekoľkých hodín. Spoločnosť sa stáva vašou v deň zápisu do Obchodného registra, o čom budete bezodkladne oboznámení. V tento deň sa môžete pustiť do vašich vytúžených podnikateľských aktivít.

svet biznisu

V prípade potreby zmeny vo vašom podnikaní, ktoré sa týkajú konateľov či spoločníkov, je nevyhnutné oboznámiť prislúchajúce úrady, ktoré sa postarajú o uvedenie danej zmeny v Obchodnom registri. Zmena sídla sro sa tiež zaznamenáva uvedeným spôsobom. Mnohé spoločnosti uvádzajú do úradných spisov adresu ich virtuálneho sídla. To znamená, že majú priradenú schránku a tým nepotrebujú platiť vysoký nájom za užívanie kancelárie. O doručenej pošte sú oboznámení a pošta do vlastných rúk je im naskenovaná a doručená na adresu, kde sa zdržiavajú. V takomto prípade je možné pracovať z domu, ak to daný biznis dovoľuje.