Fľaška kvalitného vína nemôže uraziť nikoho, a práve preto, je práve víno, tak častým darčekom. Ak ste sa rozhodli oslávenca obdarovať fľašou kvalitného aj vy, mali by ste poznať niekoľko šikovných nápadov, ako takúto narodeninovú fľašku, ozvláštniť. Poháre na stopke s vínom položené na stole.jpg

Etikety na víno

Na fľaši od vína už jedna etiketa je, no nehovoríme o ničom osobnom, špecifickom a ani originálnom. Ak chcete, aby váš darček naozaj zaujal a neoslovil len chuťové bunky, ale aj oko, vymeňte originálnu etiketu.

Etikety na víno Graphicsoul si môžete nechať vytlačiť presne podľa vašich predstáv. Môžete na nich nechať vytlačiť vašu spoločnú fotografiu, hlášku z čias, kedy ste so svojimi priateľmi chodili na základnú školu alebo vymyslite originálne blahoželanie. Možností je milión, takže sa trošku zamyslite a vyrobte tú najoriginálnejšiu a najkrajšiu etiketu pod slnkom.

Dajte si pozor len na jednu vec. Ak kúpite naozaj drahé a kvalitné víno, nikdy neprelepte dôležité informácie o danom kúsku. Hlavnú je napríklad zloženie a pôvod, poprípade chránené označenie pôvodu a ročník.

XXL fľaše

Nadrozmerné fľaše sa väčšinou používajú pri tvrdom alkohole. V špeciálnych darčekových predajniach s alkoholom, však nájdete aj vína, ktoré sa predávajú v takomto vyhotovení. Možnosťou je aj výroba fľaše na mieru. Následne ju môžete naplniť nejakým domácim špeciálnym vínom. Tento nápad je vhodný napríklad vtedy, keď vyrábate svoj vlastný vínny nápoj.Poháre na stopke s vínom položené na stole.jpg

Zaujímavé balenie

Poslednou drobnosťou, ktorou môžete obyčajné víno naozaj ozvláštniť, sú netradičné krabičky. Zabudnite na papierovú tašku a nechajte vyrobiť drevené alebo sklenené krabicu, ktorá dodá vášmu darčeku nevídaný šmrnc. Takéto kúsky si budete musieť nechať vyrobiť na mieru. V obchodoch sa väčšinou predávajú len s originálnou fľašou, teda aj a s konkrétnym vínom či pálenkou. Ak si to chcete celé uľahčiť, tak kúpte fľašu s takýmto originálnym balením.