Potešte svojich blízkych netradičným darom a vyjadrite, im že vám na nich záleží zakúpením kvalitných vyvolaných fotografií či fotoobrazov, ktoré si môžu vystaviť na stenu. V časoch, kedy sa všetko navôkol nás digitalizuje a do digitálneho sveta sa presúva aj väčšina služieb sú vyvolané či vytlačené fotografie vzácnosťou. Fotoalbumy plné tisícok zážitkov a vzácnych momentov, ktoré definovali váš život sa postupne stali minulosťou. Nahradili ich elektronické súbory na počítačoch, USB kľúčoch či externých diskoch a albumy na sociálnych sieťach.

registrácia a prihlásenie

Vyvolaná fotografia môže byť však stále pekným darčekom, ktorým dokážete potešiť vašich blízkych. Originálny album plný vyvolaných spomienok určite poteší i vašich rodičov či starých rodičov, ktorí nie sú až tak elektronicky a počítačovo zdatní. Obdarovať ich môžete i nádherným veľkým fotoobrazom na plátne so spoločnou fotografiou vnúčat či celej rodiny, ktorú si s láskou budú vedieť zavesiť na stenu.

album s fotografiami

Ak si myslíte, že takáto tlač fotoobrazov či vyvolaných fotografií je drahá, mýlite sa. Rozvoj technológií nám v oblasti vyvolávania fotiek síce možno mnohé vzal, ale zároveň taktiež i umožnil sprístupniť a uľahčiť dostupnosť fotografických služieb a tlače. Ako už vyplýva z názvu spoločnosti Fotky za babku, vyvolanie fotiek a tlač fotoobrazov je dnes cenovo dostupná služba, ktorú si môže dovoliť každý. Na ich webe si môžete po nahratí fotiek vybrať konkrétne rozmery, kvalitný papier či matný alebo naopak lesklý povrch vytlačeného diela. Určite odporúčame taktiež vykonať registráciu Fotkyzababku.sk, vďaka ktorej sa môžete následne prihlásiť a získate prehľad o vašich všetkých doteraz vykonaných objednávkach. Zároveň viete po prihlásení rovnako sledovať aj stav vašej najnovšej objednávky a zistiť približné časové údaje, kedy bola vybavená, odoslaná a teda kedy ju asi môžete očakávať k doručeniu.