Stavba či prerábka rodinného domu alebo bytu je radosť, ale vo väčšine prípadov aj starosť. Áno, v podstate všetko za vás urobia majstri a vy sa nemusíte namáhať s búraním, stavaním, maľovaním či inými prácami, pokiaľ sa nerozhodnete pre svojpomocnú výstavbu. No pri budovaní vlastného hniezdočka chcete mať všetko podľa vlastných predstáv a preto výber správnych materiálov a tovaru je len na vašich pleciach. Predsa len budujeme svoj domov a chceme ho vybudovať z kvalitných materiálov, ktoré vydržia. Jedným z takýchto materiálov, ktorý sa čoraz viac objavuje v modernej architektúre je antikor.

antikorové zábradlie

Nerezové prvky v interiéri či exteriéri vzbudia vo vašich návštevníkoch luxusný dojem. Antikor je často používaný najmä na zábradlie. Nerezové zábradlie je mimoriadne moderný prvok, ktorý by nemal chýbať v žiadnej domácnosti. Nerez je obľúbený na zábradlia najmä do exteriéru a to vďaka jeho výborným vlastnostiam. Je odolný voči vonkajším vplyvom a na jeho vzhľade sa nepodpíše ani dážď či sneh. Antikor je navyše bezúdržbový. Nevyžaduje si žiadnu ochrannú, pravidelnú starostlivosť, iba úvodnú povrchovú úpravu. V prípade zašpinenia môžete použiť iba čistú vodu a handričku.

antikorové zábradlie

Vaša terasa či balkón budú vďaka nerezovému zábradliu vyzerať moderne a nadčasovo. Prevedení, ako môže vyzerať nerezové zábradlie je množstvo. Môžete si zvoliť celú nerezovú konštrukciu alebo sa pohrať s dizajnom a skombinovať antikor so sklom. Obvod zábradlia z antikoru vyplnený sklenenými tabuľami vám budú všetci závidieť. V prípade, že vás antikor očaril a viete si ho predstaviť aj u vás doma, veľmi vhodný je aj na schodiskové zábradlie do interiéru. Pôsobí minimalisticky a čisto. Ak vás zaujalo nerezové zábradlie do domácnosti, navštívte stránku lmmont.sk a pozrite si inšpirácie, ako pomocou antikoru môžete zvýrazniť svoje zábradlie.